Inwestycje w centrum naszej uwagi
OTC Market Company, Pink Current Platform ARGW,
Recent Bid and Ask Pice:
USD 3.00/USD 3.70; last USD 3.00

O nas

Argus Worldwide Corp. to spółka zarządzająca i inwestująca w wybrane przez siebie spółki dokonująca tzw. inwestycji portfelowych. Jej siedziba mieści się w Cheyenne w stanie Wyoming, a oprócz tego posiada oddziały w Ottawie, Warszawie i Amsterdamie. Akcje Argus Worldwide Corp. są notowane na amerykańskim rynku OTC w segmencie Pink Current o symbolu ARGW.

Początkowa strategia inwestycyjna Spółki była ukierunkowana na wyszukiwanie firm zaangażowanych w tzw. „Internet rzeczy”, z uwzględnieniem: innowacyjnych rozwiązań dostawców usług internetowych, e-commerce, aplikacji mobilnych, materiałów cyfrowych i usług zarządzania domenami, cyfrowych danych, które stały się integralną częścią i powszechnym nurtem życia w 21 wieku. Dodatkowo Argus koncentruje swoją uwagę na rosnącym potencjale usług E-zdrowia, domowej opieki zdrowotnej i leków generycznych.

Informacje ogólne

Argus Worldwide Corp., to inwestycyjna amerykańska korporacja początkowo założona w stanie Newada w 1996 roku, a od 12 sierpnia 2010 roku jej siedziba znajduje się w stanie Wyoming. Adres rejestrowy spółki to: 101-1712 Pioneer Ave, Cheyenne, Wyoming 82001 USA. Poza swoją siedzibą główną w Cheyenne Argus Worldwide Corp. dysponuje oddziałami partnerskimi w Ottawie (Kanada), Warszawie i Amsterdamie (Holandia). Akcje zwykłe typu A z prawem głosu są notowane na amerykańskim rynku OTC, w segmencie rynku o nazwie Pink Current, symbol: ARGW.

Ludzie w połączeniu z wiedzą tworzą widoczną różnicę.  

W Argus Worldwide Corp. Rada Nadzorcza i Zarząd wnoszą do spółki dekady praktycznego doświadczenia i wiedzy, które zapewnia efektywny i sprawny nadzór nad jej strategicznymi aktywami.


Zespół Zarządzający


Michael S. Wexler

Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny spółki Argus Worldwide Corp.

Pan Wexler posiada ponad 40-letnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat działań handlowych i przemysłowych na globalną skalę zarówno w sektorze publicznym, jak prywatnym. W ciągu swojego życia podróżował po całym świecie, nabywając umiejętności biznesowe, które teraz pozwalają mu skutecznie i efektywnie radzić sobie w kontaktach z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur. Pan Wexler wnosi do Spółki lata doświadczenia w zarządzaniu na międzynarodowych rynkach, w tym ponad 18 lat doświadczenia biznesowego w Polsce i całej EU. Jest on biznesmanem z bardzo bogatym doświadczeniem w obszarach relacji inwestorskich i finansowania projektów inwestycyjnych.

Oprócz swoich obowiązków w Argus Worldwide Corp., pan Wexler zajmuje również stanowiska w Radach Nadzorczych w kilku prywatnych i publicznych korporacjach w Ameryce Północnej i Europie.

Thomas M. Edmond

Członek Zarządu i Starszy Wiceprezes

Thomas Edmond znany jest jako dynamiczny Dyrektor w zarządzaniu średnimi jak i dużymi międzynarodowymi firmami w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, wraz z wyjątkową zdolnością wspomagania rozwoju spółki poprzez zapewnienie jej znaczącego wzrostu przychodów i zyskowności.

Pan Edmund jest dyplomowanym księgowym zarządczym (ang. Certified Management Accountant) i członkiem organizacji o nazwie Direct Marketing Association. Od wielu lat jest on również członkiem Instytutu Dyrektorów zlokalizowanego w Wielkiej Brytanii.

Phillip Goss

Członek Zarządu

Phillip Goss wnosi do spółki ponad 20 lat doświadczenia i wiedzy na temat rynków w Europie Środkowej. Pan Goss jest absolwentem Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz posiada tytuł magistra w dziedzinie zarządzania. Obecnie sprawuje też stanowisko wiceprezesa Zarządu spółki Perła Browary Lubelskie S.A..

Edukacja i wieloletnie doświadczenie pana Gossa jako pisarza, komentatora i stratega w dziedzinie public relations zapewniają Zarządowi spółki Argus innowacyjność i świeże pomysły w zakresie planowania rutynowych czynności Spółki.