Inwestycje w centrum naszej uwagi
OTC Market Company,
Pink Current Platform ARGW

O nas

Argus Worldwide Corp. to amerykańska, zróżnicowana spółka operacyjna notowana na giełdzie w 1996 roku. Jej siedziba mieści się w Cheyenne w stanie Wyoming, a oprócz tego posiada oddziały w Ottawie, Warszawie i Amsterdamie. Akcje Argus Worldwide Corp. są notowane na amerykańskim rynku OTC w segmencie Pink Current o symbolu ARGW.

 

Strategia spółki jest ukierunkowana na rozwojowe sektory biznesu, w tym lecz nie wyłącznie,na usługi cyfrowe/internetowe, inteligentne produkty elektroniki użytkowej oraz sektor zdrowotny, farmaceutyczny taki jak leki generyczne.

W tym co popularnie nazywane jest ‘internet of things,’ spółka zaangażowana jest w rozwój , agregatora blockchain przyjaznego użytkownikowi, który ma na celu uproszczenie i usprawnienie codziennego użytkowania niezliczonej ilości aplikacji cyfrowych danych, które stały się integralną częścią głównego nurtu życiowego w dwudziestym pierwszym wieku. W 3 kwartale 2018 roku spółka ogłosiła swoje wejście na gwałtownie rozwijający się rynek produktów i usług inteligentnego domu poprzez nabycie 40% udziałów Tejovat Technologies PVT Ltd z siedzibą w Indiach. Następnie, Spółka ogłosiła, iż do 30 kwietnia 2019 roku nabędzie pozostałe udziały Tejovat, które są obecnie poza kontrolą spółki. Dodatkowo, Argus zauważa ogromny wzrost potencjału w swoich prowadzonych działaniach rozwojowych leków generycznych takich jak Tadalafil, lek generyczny podawany mężczyznom z zaburzeniami erekcji (ED) i przerostu gruczołu krokowego (BPH).

Ludzie w połączeniu z wiedzą tworzą widoczną różnicę.  

W Argus Worldwide Corp. Rada Nadzorcza i Zarząd wnoszą do spółki dekady praktycznego doświadczenia i wiedzy, które zapewnia efektywny i sprawny nadzór nad jej strategicznymi aktywami.


Zespół Zarządzający


Michael S. Wexler

Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny spółki Argus Worldwide Corp.

Pan Wexler posiada ponad 40-letnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat działań handlowych i przemysłowych na globalną skalę zarówno w sektorze publicznym, jak prywatnym. W ciągu swojego życia podróżował po całym świecie, nabywając umiejętności biznesowe, które teraz pozwalają mu skutecznie i efektywnie radzić sobie w kontaktach z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur. Pan Wexler wnosi do Spółki lata doświadczenia w zarządzaniu na międzynarodowych rynkach, w tym ponad 18 lat doświadczenia biznesowego w Polsce i całej EU. Jest on biznesmanem z bardzo bogatym doświadczeniem w obszarach relacji inwestorskich i finansowania projektów inwestycyjnych.

Oprócz swoich obowiązków w Argus Worldwide Corp., pan Wexler zajmuje również stanowiska w Radach Nadzorczych w kilku prywatnych i publicznych korporacjach w Ameryce Północnej i Europie.

Thomas M. Edmond

Członek Zarządu i Starszy Wiceprezes

Thomas Edmond znany jest jako dynamiczny Dyrektor w zarządzaniu średnimi jak i dużymi międzynarodowymi firmami w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, wraz z wyjątkową zdolnością wspomagania rozwoju spółki poprzez zapewnienie jej znaczącego wzrostu przychodów i zyskowności.

Pan Edmund jest dyplomowanym księgowym zarządczym (ang. Certified Management Accountant) i członkiem organizacji o nazwie Direct Marketing Association. Od wielu lat jest on również członkiem Instytutu Dyrektorów zlokalizowanego w Wielkiej Brytanii.

Phillip Goss

Członek Zarządu

Phillip Goss wnosi do spółki ponad 20 lat doświadczenia i wiedzy na temat rynków w Europie Środkowej. Pan Goss jest absolwentem Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz posiada tytuł magistra w dziedzinie zarządzania. Obecnie sprawuje też stanowisko wiceprezesa Zarządu spółki Perła Browary Lubelskie S.A..

Edukacja i wieloletnie doświadczenie pana Gossa jako pisarza, komentatora i stratega w dziedzinie public relations zapewniają Zarządowi spółki Argus innowacyjność i świeże pomysły w zakresie planowania rutynowych czynności Spółki.